Hakkımızda

huseyin-kargi

1990 yılında başlayan 25 yıllık ticari hayatımızda aşılı ceviz fidanı ve aşılı badem fidanı üretiminde 2004-2010 yılları arasında köyümüzün kooperatifinde yöneticilik yapmış, bunun 4 yılı başkanlık olup daha sonraki dört yıl aile şirketinde üretime ve pazarlamaya devam etmiş bulunmaktayım. 2014 yılı itibariyle ise üretimi kendime ait olan sertifikalı aşılı ceviz fidanı ve badem fidanlarını hizmete sunmak için GÜVEN FİDANCILIK firmasını kurmuş bulunuyorum.

Vizyonumuz;

Firmamız GÜVEN FİDANCILIK garantisiyle %100 kaliteli, sağlıklı, sertifikalı ve aşılı ceviz fidanlarıyla kendilerine bahçe yaratmak isteyen müşterilerimizin karlı yatırım yapmalarını sağlamak ve kazançlarını katlayarak arttırmak. Ülkemiz ceviz üretiminde Amerika ve Çin’in ardından üçüncü sırada yer almasına rağmen ceviz ithalatı fazladır. Ülkemizin sağlıklı bir şekilde ceviz bahçelerinin oluşumunu sağlayarak ithal eden konumdan ihraç eden konuma geçmesi temennimizdir.

Misyonumuz;

Verimliliği en bol olan ve halkımız tarafından ülkemizde en çok tercih edilen Chandler ceviz fidanı ve Fernor ceviz fidanını %100 çeşit garantisiyle güvenli şekilde ve uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimize ulaştırmak.

Firmamız Bandırma Ticaret Odası, Bandırma Ticaret Borsası, Füab (Fidan Üreticileri Alt Birliği) ve Türkiye Tohumcular Birliği üyesidir.

uyelik

ADIMIZ GÜVENCEMİZDİR. MÜŞTERİLERİMİZE BEREKETLİ VE BOL KAZANÇLI GÜNLER DİLERİZ…

Belgelerimiz